Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. JAK VZNIKL PERUT
Personal Urban Transporter

Perut: Personal Urban Transporter neboli Vaše osobní městská doprava vznikl za účelem, najít jednoduché, lehké a při tom provozně nenáročné vozidlo na kratší vzdálenosti. Proto je ideální jak při přepravě po městě, tak i na vesnici a do přírody. Hodí se pro dopravu např. po větším výrobním závodě, zemědělském družstvu, výstavišti, rozvozu tiskovin apod..

V dnešní době, kdy se každým rokem zvyšuje cena benzínu či nafty, jízdné MHD, vlaku či autobusu jsou velmi důležité provozní náklady. A zde je Perut naprostou jedničkou. Plné nabití baterii Vás vyjde doslova na pár korun, protože náklady na spotřebu elektrické energie  tvoří asi 7 Kč na 100 km.

Perut je konstruován tak, že na něj vždy pohodlně nastoupíte a bez problému se svižně rozjedete. Např. na křižovatce oceníte tuto výhodu oproti složitějšímu nasedání např. na elektrokolo, těžký elektroskútr apod.  Při překonávání krátkých opakovaných úseků, třeba při roznášce novin, kdy se potřebujete rychle zastavit i rozjíždět oceníte tuto vlastnost ještě více. I při tratích přesahující délku 10 km nebude Vaše tělo cítit naléhavou potřebu se posadit, vždyť tuto vzdálenost při max. rychlosti stroje 25 km/hod. překonáte za pouhých 25 min.

Pro ty, kdo si chtějí užít svižnější jízdu v terénu se vyrábí verze s výkonnější baterii a odpruženou vidlicí  model: Perut Trek. Ten dosahuje rychlosti až 36 km/ hod a kopce zdolává opravdu bez problémů.
Nejvýkonnější verze Perut RACE využije až 2000W, pro rok 2016 je osazen novým motorem s max. rychlostí až 40 km/hod. a lepším využitím výkonu.

Všechny stroje Perut jsou vybaveny přesnými kotoučovými brzdami na obou kolech.

Spolehlivý a výkonný motor Magic Pie o výkonech 750W, 1000W i 2000W je doplněný akumulátory s nejnovější technologii:  Li-ION a to 36V nebo výkonnější 48V v kapacitách 11 - 26 Ah. Podle kapacity akumulátoru se řídí dojezd na jedno nabití od 30 km až po 100 km.

Všechny varianty Perut jsou postaveny na kvalitních moderních komponentech zajišťující přesnou funkčnost i nízkou celkovou hmotnost stroje, která se pohybuje mezi 23-26 KG podle varianty.

Perut CITY určený do města na pozemní komunikace je schválen pro provoz na pozemních komunikacích! podle vyhlášky MDČR č. 341/2002 Sb, příloha 13, a to bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz.

 

Stroje Perut je možné přizpůsobit na míru, především různou výškou řídítek pro vyšší postavu jezdce nebo naopak pro sportovnější jízdu.

Ke strojím Perut je možno dokoupit široké spektrum doplňkové výbavy. Možno volit mezi rychlejší či pomalejší dobíječkou baterií, sedlo, nosič, komfortní osvládáni s displejem a další.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz